REGIONÁLNÍ AGRÁRNÍ KOMORA královéhradeckého kraje

REGIONÁLNÍ AGRÁRNÍ KOMORA
Královéhradeckého kraje

Probíhá načítání...

02.03.2018

Setkání potravinářů Královéhradeckého kraje

Dne 22. 2. 2018 uspořádala Regionální agrární komora Královéhradeckého kraje setkání s místními potravináři. Schůzka se uskutečnila v budově Radnice na Velkém náměstí a cílem bylo projednání podoby soutěže Potravina a potravinář Královéhradeckého kraje v roce 2018. Hostem setkání byla paní Ing. Radomíra Kománková ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce z Hradce Králové, která krátce pohovořila o aktualitách z oboru.

V roce 2018 to bude již 13. ročník soutěže „Potravina a potravinář Královéhradeckého kraje 2018“. Akce probíhá za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Jedná se o potravinářskou soutěž, kdy spotřebitelé vybírají a hlasují pro potraviny a výrobky potravinářů z Královéhradeckého kraje. Základními podmínkami pro účast v soutěži je, že výrobce musí sídlit nebo mít provozovnu na území Královéhradeckého kraje. Dále musí přihlášený výrobek splňovat platné právní předpisy včetně platných předpisů ČR a Evropské unie a do soutěže může výrobce přihlásit maximálně tři potravinářské výrobky nebo zemědělské produkty. Potravináři se zúčastňují potravinářských trhů, které jim zajišťuje RAK KHK. Spotřebitelé hlasují pro výrobky, které ochutnali nebo si zakoupili u potravinářů. Na každém stánku jsou k dispozici hlasovací lístky. V letošním roce je poprvé možné hlasovat i elektronicky. Podrobnější informace o soutěži naleznete na stránkách www.potravinarroku.cz

 

Kde nás najdete

Regionální agrární komora Královéhradeckého kraje

Třída SNP 402/48, 500 03 Hradec Králové
IČ: 70959811, DIČ: CZ70959811Ředitelka:      Hana Pisarčíková

Telefon:          +420 702 082 483
Email:            pisarcikova@rakkhk.cz

Referentka:    Lenka Kopelentová

Telefon:          +420 702 240 805
Email:             kopelentova@rakkhk.cz

 

 
Partnerem Regionální agrární komory Královehradeckého kraje je Královehradecký kraj.
Královehradecký kraj
Mediální partner regionální agrární komory je Smart emailing
Smart Emailing