REGIONÁLNÍ AGRÁRNÍ KOMORA královéhradeckého kraje

REGIONÁLNÍ AGRÁRNÍ KOMORA
Královéhradeckého kraje

Probíhá načítání...

12.08.2019

Elitní aukce plemene Limousine

Zdroj: ČSCHMS

Klub plemene Limousine si dovoluje pozvat všechny chovatele a zájemce o plemeno limousine dne 20. října 2019 na aukci elitních limousinských jalovic a embryí. Do aukce, která se bude konat v Březí u Trhových Svinů na farmě bratrů Farkových, bylo vybráno 20 jalovic od předních českých chovatelů z celé České republiky. Zájemcům budou v dražbě nabídnuty jalovice odstavené, k zapuštění, březí a jalovice pocházející z embryotransferu. Na chovech byly selektivně vybrány nadprůměrné TOP jalovice, které chovatelům mohou přinést do chovu bezrohost, francouzskou inseminační genetiku a vynikající mateřské vlastnosti. 

Navíc všechny aukční jalovice budou genomicky otestovány testem EVALIM u francouzské společnosti Ingénomix, což pro kupujícího přináší další informace o jejich genetickém potenciálu.

Již v předvečer samotné aukce, tedy 19. října se bude konat chovatelský večer, kam jsou taktéž všichni chovatelé srdečně zváni. Pro zahraniční chovatele je připravena návštěva limousinských chovů a dvou odchoven plemenných býků. Více informací k nabízeným zvířatům bude postupně zveřejňováno na stránkách svazu i klubu (www.limousin.cz). Samozřejmostí je i aukční katalog, který bude jak on-line tak i v tištěné verzi.

Služby

Kde nás najdete

Regionální agrární komora Královéhradeckého kraje

Třída SNP 402/48, 500 03 Hradec Králové
IČ: 70959811, DIČ: CZ70959811Ředitelka:      Hana Pisarčíková

Telefon:          +420 702 082 483
Email:            pisarcikova@rakkhk.cz

Referentka:    Lenka Kopelentová

Telefon:          +420 702 240 805
Email:             kopelentova@rakkhk.cz

 

 
Partnerem Regionální agrární komory Královehradeckého kraje je Královehradecký kraj.
Královehradecký kraj